Akkukäyttöinen nakertaja M12FNB16-0 M12fnb16-0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078105M12FNB16-0
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kevyt akku-nakertaja, jossa on automaattinen ohjattu käynnistystoiminto (leikkausnopeus käynnistyy hitaasti käynnistyksen jälkeen) ja työsyvyys jopa 168 mm.
- Työkaluton leikkaussuunnan muutos 90 asteen välein.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, pahvilaatikossa.
Sisältää 2 matriisipidintä pitkänä ja lyhyenä versiona.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Paino | 1 kg |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 5 mm |
| Pienin taivutussäde | 40,7 mm |
| Alumiinin suurin lastunkapasiteetti | 2,1 mm |
| Suurin leikkauskapasiteetti teräksessä | 1,6 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi HB 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi HB 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi HB 12 V |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078105M12FNB16-0 |
|---|---|
| EAN | 4058546374112 |