Johdoton nakertaja 7132046 7132046
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Johdoton nakertajaRakenneJohdoton nakertaja liikkuvaan työskentelyyn.
- Erinomainen käsiteltävyys myös hankalissa töissä kapean rakenteen ansiosta.
- Täydellisesti sopiva trapetsipellille aina 1,3 mm paksuuteen ja jopa 85 mm aallon syvyyteen.
Malli
- Joustava, erittäin helppokäyttöinen nakertaja ohuelle pellille, trapetsipellille, aaltopellille ja profiileille.
- Erittäin edulliset käyttökustannukset lävistäjän ja alasimen pitkän käyttöiän ansiosta.
- QuickIN-pikavaihtojärjestelmä nopeaan lävistäjän ja alasimen vaihtoon ilman työkaluja.
- Työsuuntaa voidaan muuttaa ilman työkaluja.
Toimitussisältö
Sisältää laukun ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivia akkuja ja latureita on saatavana nro 073832 ja nro 073845.
Tekniset tiedot
| Paino | 2.1 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | ABLK 1.6E |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 5 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 0.7 mm |
| Pienin taivutussäde | 30 mm |
| Leikkausnopeus | 1.9 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 1.6 mm |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0781097132046 |
|---|---|
| EAN | 4014586886688 |