Paineilmaporakone D2116RQ
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Atlas copco
- Tuotenumero
- G079051D2116RQ
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki tekniset tiedot koskevat virtauspainetta 6,3 baaria ja ilmoitettua letkun sisähalkaisijaa.
Tehokas ja erittäin tasakäyntinen porakonesarja, pistoolimalli, porausteho teräkseen 13 mm:iin asti. Poistoilma on suunnattu kahvan kautta pois työkappaleesta, mikä ehkäisee porauslastujen leviämisen. Pikakiinnitysistukka.
Toimituksen sisältö
Pikakiinnitysporaistukka.
Varaosa
Valikoidut huoltosarjat (Service-Kits):Lähes kaikkiin Atlas Copcon painetyökaluihin on pyynnöstä saatavissa varaosa-ja huoltosarjoja ennakoivaa huoltoa ja kunnossapitoa varten.
Malli
Sisältää ohjausventtiilin pyörimissuunnan vaihtoa varten (ruuvausta tai kierreporausta varten).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pora |
|---|---|
| Pituus | 211 mm |
| Paino | 1 kg |
| Valmistajan merkintä | D2116RQ |
| Enimmäiskierrosluku: | 0 - 2400 min-1 |
| Energiansyöttö | Paineilmakäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Melutaso | 82 dB(A) |
| Pikaistukan avainväli | 1.5 - 10 mm |
| Suurin ilmankulutus | 600 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Akseliteho | 250 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079051D2116RQ |
|---|---|
| EAN | 7322590044060 |