Paineilmakäyttöinen mutterinväännin 1/2", säädettävä 7755 7755
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Chicago pneumatic
- Tuotenumero
- G0792037755
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Paineilmakäyttöinen mutterinväännin 1/2", säädettäväTekniset tiedot
| Pituus | 169 mm |
|---|---|
| Paino | 1.93 kg |
| Valmistajan merkintä | 7755 |
| Enimmäiskierrosluku: | 7700 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8.5 m/s2 |
| Melutaso | 93 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 156 l/min |
| Suositeltu letkun mitoitus (sisäinen ⌀) | 10 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Hetkellinen aikaväli | 80 - 575 Nm |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
| Maks. ruuvi-⌀ (8,8−2,9) | M24 |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Neliö |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0792037755 |
|---|---|
| EAN | 015451783815 |