Paineilmasuorahiomakone SMX16LR
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ata tools
- Tuotenumero
- G079442SMX16LR
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone, 6 mm:n kiristysholkki.
Malli
Pidennetty ja ergonominen suorahiomakone, jota käytetään kahdella kädellä.
- Kierrosluvun säätö.
- Pehmeä käynnistys.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suora hiomakone |
|---|---|
| Paino | 1.3 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 16000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,19 m/s2 |
| Melutaso | 75 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 620 l/min |
| Akseliteho | 820 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 345 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079442SMX16LR |
|---|---|
| EAN | 5390145244830 |