Paineilmasuorahiomakone SM25LR
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone, 6 mm:n kiristysholkki.
Malli
Tehokas suorahiomakone raskaimpiin työtehtäviin, korkea käyttömukavuus.
- Kierrosluvun säätö.
- Pehmeä käynnistys.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suora hiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.75 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 25000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,21 m/s2 |
| Melutaso | 72 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 620 l/min |
| Akseliteho | 820 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 213 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079442SM25LR |
|---|---|
| EAN | 5390145244724 |