Paineilmasuorahiomakone SDM26LR
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ata tools
- Tuotenumero
- G079442SDM26LR
- Varastotilanne
- 14kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone, 6 mm:n kiristysholkki.
Malli
Suorahiomakone kevyisiin ja keskiraskaisiin työtehtäviin, korkea käyttömukavuus ja käyttö yhdellä kädellä.
- Kierrosluvun säätö.
- Erinomainen painon ja suorituskyvyn suhde.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suora hiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.52 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 25000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,14 m/s2 |
| Melutaso | 72 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 570 l/min |
| Akseliteho | 300 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 154 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079442SDM26LR |
|---|---|
| EAN | 5390145244700 |