Paineilmasuorahiomakone S25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ATA − paineilmasuorahiomakone, 6 mm:n kiristysholkki.
Malli
Ergonominen suorahiomakone kevyisiin ja keskiraskaisiin yhdellä kädellä suoritettaviin työtehtäviin.
- Työntövipu jatkuvaa käyttöä varten.
- Erinomainen painon ja suorituskyvyn suhde.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suora hiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.46 kg |
| Enimmäiskierrosluku: | 25000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,14 m/s2 |
| Melutaso | 68 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 450 l/min |
| Akseliteho | 190 W |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuumaa |
| Liitäntäkierre | BSP |
| Pituus | 164 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G079442S25 |
|---|---|
| EAN | 5390145244687 |