Paineilmakäyttöiset suorahiomakoneet 53531
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Dynabrade − paineilmakäyttöinen suorahiomakone. Monipuolisesti käytettävä suorahiomakone, jossa tasainen käynti; vankka ja ergonominen rakenne sekä pehmeä kahva.
Toimitussisältö
Sisältää tarvittavan nipan.
Rakenne
Tehokas suorahiomakone, enimmäiskierrosluku 18000 r/min. Vankka, kiinteä teräsjatke mahdollistaa vähävärinäisen työstön vaikeapääsyisissä paikoissa.
Rakenne
Dynabrade – paineilmakäyttöinen suorahiomakone. Monipuolinen suorahiomakone tasaisella käynnillä, vankalla ja ergonomisella rakenteella sekä pehmeällä kahvalla.
Toimitussisältö
Sis. tarvittavan nipan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suorahiomakone |
|---|---|
| Paino | 2.2 kg |
| Valmistajan merkintä | 53531 |
| Enimmäiskierrosluku: | 18000 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,2 m/s2 |
| Melutaso | 84 dB(A) |
| Suurin ilmankulutus | 1128 l/min |
| Akseliteho | 744 W |
| Paineilmakytkentä | 3/8 tuumaa |
| Liitäntäkierre | NPT |
| Pituus | 467 mm |
| Kiristysholkki-⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07944353531 |
|---|---|
| EAN | 616026535312 |