Lakaisukone KM7030CBP Km7030cbp
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kärcher
- Tuotenumero
- G078004KM7030CBP
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Malli
Käsikäyttöinen lakaisukone, jossa lakaisutela ja sivuharjat on sähkökäyttöiset; tämä takaa tasaisen hyvän lakaisutuloksen vasemmissa ja oikeissa kaarteissa. Yleisharja sisä- ja ulkopuhdistukseen, pölysuodatin imuineen, tukeva muovirunko, helposti säädettävä päälakaisutela ja portaattomasti säädettävät sivuharjat.
- Sisäänrakennettu imu
- Akkukäyttö
- Veto sivuharjalle ja päälakaisutelalle
Käsiohjattava lattianpuhdistuskone moniin käyttötarkoituksiin ja erilaisille pinta-aloille. Saatavana vaihtoehtoisesti verkkovirta- tai akkukäyttöisenä. Korkea tuottavuus ja taloudellinen kulutus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | lattianpesukone |
|---|---|
| Leveys | 770 mm |
| Pituus | 1200 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 195 W |
| Korkeus | 1050 mm |
| Akun jännite | 12 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078004KM7030CBP |
|---|---|
| EAN | 4039784718098 |