Sisäkori xtra TT 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumattomasta teräksestä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetuilla kahvoilla.
Sopii
Ultraäänipesuriin nro 082001 koko 6.
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 255 mm |
| Sisäkorin leveys | 130 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 6 l |
| Korotuskorin korkeus | 70 mm |
| Maksimikantavuus | 3 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0821046 |
|---|---|
| EAN | 4250004100213 |