Sisäkori xtra TT 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Sopii
Ultraäänipesuriin nro 082001, koko 3.
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 195 mm |
| Sisäkorin leveys | 110 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 3 l |
| Korotuskorin korkeus | 35 mm |
| Maksimikantavuus | 1 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0821043 |
|---|---|
| EAN | 4250004100206 |