RFID-sirutunniste Tunniste25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tämä tuote on yhteensopiva Hoffmann Group Connected -ohjelmistoratkaisujen kanssa.
Etu
Hoffmann Group Connected
Tämän tuotteen myötä hankit rakennuspalikan digitaaliseen, verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä kyseisen ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- RFID-lukijoiden kanssa kommunikointiin lyhytaaltoalueella.
- Tehdasasennettuna RFID-siru sisältää tunnisteen (ID).
- Lisätietojen tallentamiseen ASCII-koodilla tarvitaan lisävarusteita.
- Nro
- 085762: Asennukseen tasaisille pinnoille.
- Nro
- 085673: Asennukseen työkalupidikkeisiin, joissa on 10,3 mm:n reikä.
- Käytä RFID-sirulla varustettua PLUG-työkalupidikettä enintään 20 000 kierrosta/min.
- Sisäkäyttöön.
- Käyttö huoneenlämmössä.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä tee muutostöitä omatoimisesti.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä altista iskuille, tärähdyksille tai raskaille kuormille.
- Ei saa käyttää ulkona tai tiloissa, joissa on korkea ilmankosteus.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on runsaasti pölyä, syttyviä kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
Toteutus
Tämä tuote on yhteensopiva Hoffmann Group Connected -ohjelmistoratkaisujen kanssa.
Etu
Hoffmann Group Connected
Tämän tuotteen hankinnalla saat rakennuspalikan digitaalisesti verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä kyseisen ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | RFID-tekniikka |
|---|---|
| Korkeus | 0.4 mm |
| Taajuus | 13.56 MHz |
| Sarja | Hoffmann Group Connected; Hoffmann Group Connected; Hoffmann Group Connected |
| Osien lukumäärä | 25 |
| Datalähtö | Hoffmann Group Connected |
| Leveys | 20.2 mm |
| Pituus | 40.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G085672TAG25 |
|---|---|
| EAN | 2050002044906 |