Paksuuden pikanmittari 0–30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paksuuden pikamittari nostovivulla (mittausvoima käyttäjästä riippumaton). Kevytrakenteinen runko, maalattu. Karkaistut ja hiotut mittauspinnat.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | C6 |
| Tuotetyyppi | Paksuuden pikanmittari |
| Normi | Työpajanormi |
| Mittausalue | 0–30 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Mittapoikkeama MPE (mitta-alue) | 0.02 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 10 mm |
| Kapasiteetti | 50 mm |
| Virheraja | 0.02 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4382050-30 |
|---|---|
| EAN | 2050001936615 |