Paksuuden pikamittari 0–10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paksuusmittari nostopainikkeella (mittausvoima käyttäjästä riippumaton), taskukokoa. Karkaistut ja hiotut mittapinnat.
Läpättyt mittapinnat.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | C6 |
| Tuotetyyppi | Paksuuden pikamittari |
| Normi | Konepajastandardi |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 0 - 10 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 5.9 mm |
| Kapasiteetti | 15 mm |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4382000-10 |
|---|---|
| EAN | 4045197204349 |