Digitaalinen työntömitta ABS mittakärjillä 750 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Digitaalinen työntömitta, jossa absoluuttinen asteikko, nollaus ei ole tarpeen. Suuri, kontrastikas digitaalinen näyttö. Elektroniikka kytkeytyy automaattisesti pois 5 minuutin kuluttua. Työntömitta käynnistyy, kun sitä liikutetaan. Mittauspinnat ovat ohuet.
Kestävä metallikotelo.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Konepajatyöntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Mittakärjet | kyllä |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,07 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 20 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.07 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G415621750 |
|---|---|
| EAN | 4045197829931 |