Digitaalinen vernier-työntömitta TWIN-CAL IP67 mittakärjillä 300 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G415357300
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri 11 mm:n digitaalinen näyttö, ”Soft touch” -kotelo, automaattinen virrankatkaisu (2 h), TLC-TWIN-liitäntä tiedonsiirtoa varten. Käyttöaika noin 1200 tuntia.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 08560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921, koko BT.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toteutus
Suuri digitaalinäyttö 11 mm, "Soft touch" -kotelo, automaattinen virrankatkaisu (2h), TLC-TWIN-liitäntä tiedonsiirtoon. Käyttöaika noin 12000 tuntia.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921, koko BT.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstas-työntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertakytkentäinen asetus |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Varren pituus | 80 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,04 mm |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G415357300 |
|---|---|
| EAN | 7630041106435 |