Digitaalinen verstaastyöntömitta TWIN-CAL IP67 ilman mittauskärkiä 200 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G415358200
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri digitaalinen näyttö 11 mm, ”soft touch” -kotelo, automaattinen virrankatkaisu (2 h), TLC-TWIN-liitäntä tiedonsiirtoa varten. Käyttöaika noin 12 000 tuntia.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 08 1560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921, koko BT.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan sekä suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Suuri digitaalinen näyttö 11 mm, ”Soft touch” -kotelo, automaattinen virrankatkaisu (2 h), TLC-TWIN-liitäntä tiedonsiirtoa varten. Käyttöaika noin 12 000 tuntia.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 08 01560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstaastyöntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Varren pituus | 80 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0 - 200 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G415358200 |
|---|---|
| EAN | 7630041106336 |