Digitaalinen vernier-työntömitta IP67 mittauskärjillä 500 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri, helppolukuinen ja kontrastikas LCD-näyttö. Numerokorkeus 8 mm tai 14 mm (alkaen koosta 500 mm). Preset-toiminnolla (mitan esiasetus). Työntömitta kestää vettä, jäähdytysnesteitä, öljyä ja pölyä.
Toimitussisältö
Sis. pariston nro 081560, koko CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498948, koko USB2.
Toiminto
IP67: suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Erittäin suuri, helposti luettava, kontrastikas LCD-näyttö. Numerokorkeus 8 mm tai 14 mm (alkaen koosta 500 mm). Preset-toiminnolla (mitta-arvon esiasetus). Työntömitta kestää vettä, jäähdytysnesteitä, öljyä ja pölyä.
Toimitussisältö
Sis. paristo nro 081560, koko CR2032.
Lisävarusteet
Datakaapeli nro 498948, koko USB2.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Konepajatyöntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Datalähtö | USB-liitäntä |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Pajastandardi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G415365500 |
|---|---|
| EAN | 2050001859105 |