Työntömitta, paraksiton, pyöreällä syvyysmittalaitteella 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Häikäisemättömät mattakromatut lukupinnat. Hieno, kontrastikas asteikko. Ohuet mittausleuat. Litteä nonius paraksittomaan lukemaan.
Yläpuolinen lukitusruuvi ja pyöreä syvyysmitta.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Kromattu asteikko | kyllä |
| Syvyysmitan halkaisija | 1.6 mm |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410640150 |
|---|---|
| EAN | 4045197304001 |