Työntömitta 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät, mattakromatut lukemaosat.
Hienojakoinen, selkeäkontrastinen asteikko.
Hienot leuat mittauspinnoissa.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Hienohiotut mittauspinnat.
Lisävarusteet
Kierrepöytä nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | kotelo |
| Lukitus | lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | työntömittataulukko |
| Kromattu asteikko | kyllä |
| Ohjaus | korotetut ohjainkiskot |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,4 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Ohjaus | korotetut ohjainkiskot |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.05 mm |
| Mittausalue | 150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | kotelo |
| Ristiterien pituus | 17 mm |
| Paino | 143 g |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412101150 |
|---|---|
| EAN | 4946368110165 |