Työntömitta 150 hm mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut lukemaosat.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Ohuthuulet mittapinnat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Ilman tuumajaotusta.
Hienohiotut mittapinnat.
Erikoislisävarusteet
Kierretaulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Rakenne
Varustettu kovametalli-mittapinnoilla.
Rakenne
Häikäisemättömästi mattakromatut lukemaosat.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Ohuet mittausleuat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Ilman tuuma-asteikkoa.
Hienohiottu mittauspinnat.
Erikoislisävaruste
Kierretaulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömitan taulukko |
| Kromattu asteikko | kyllä |
| Ohjaus | Kohotetut ohjainkiskot |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | 40 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Ohjaus | Kohotetut ohjainkiskot |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0.05 mm |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Ristiterien pituus | 17 mm |
| Paino | 145 g |
| Mittauspinta | Kovametallihitsatut mittapinnat |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410300150HM |
|---|---|
| EAN | 4946368110400 |