Työntömitta momenttilukituksella 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut asteikko-osat. Hienojakoinen, kontrastikas asteikko. Ohuet mittaleuat.
Lisävarusteet
Kierrepöytä nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Lukitus | Kitkalukitus |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410255150 |
|---|---|
| EAN | 4059192001575 |