Muovinen työntömitta mittakellolla 150esd
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kevyt, ei-magneettinen eikä sähköä johtava. Iskusuojatulla mittakellolla.
Normi
IEC 61340-5-1.
Rakenne
Epämetallinen muovi, jossa 50 % lasikuitua.
Käyttötiedot
Töihin alueilla, joilla on sähköstaattisen varautumisen riski.
Rakenne
Erittäin kevyt, ei-magneettinen eikä sähköä johtava. Iskusuojatulla mittakellolla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työntömitta |
|---|---|
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | DIN 862 |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | tasainen |
| Normi | DIN 862 |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Osoittimen kierroksina | 10 mm |
| Asteikon luenta (pyöreä asteikko) | 0.1 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412430150ESD |
|---|---|
| EAN | 4010995314392 |