Digitaalinen työntömitta TWIN-CAL IP67 300 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G412786300
- Varastotilanne
- 26kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, selkeä ja kontrastikas näyttö, numerokorkeus 11 mm. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoa varten. Ympärisuojaus nesteitä vastaan. Runko, jossa teräksinen suojalevy ja ”Soft Touch” -pinta.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittaukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Rakenne
Vetorullalla.
Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Suuri, selkeäkontrastinen näyttö 11 mm numerokorkeudella. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoon. Kauttaaltaan suoja nesteitä vastaan. Runko, jossa teräksinen suojalevy ja "Soft Touch" -pinta.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, askel- ja syvyysmittaukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoisvaruste
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertakytkentäinen asetus |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 64 mm |
| Käyttöaika | 12000 h |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 300 mm |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertakytkentäinen asetus |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Automaattinen poiskytkentä | kyllä |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Siirtyminen valmiustilaan | kyllä |
| Vetopyörä | kyllä |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Kansainvälinen malli | CR2032 |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412786300 |
|---|---|
| EAN | 7630041106329 |