Digitaalinen työntömitta TESA TWIN-CAL pyöreällä syvyysmittalaitteella 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G412765150
- Varastotilanne
- 67kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, selkeäkontrastinen näyttö, numerokorkeus 11 mm. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoa varten.
Vetopyörällä.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittaukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Huomautus
Saatavana pyynnöstä myös settinä radiolla nro 498921, koko BT.
Rakenne
Suuri, kontrastikas näyttö 11 mm numerokorkeudella. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoa varten.
Vetopyörällä.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittauksiin.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertakohdistus |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Käyttöaika | 12 000 h |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertakohdistus |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Automaattinen poiskytkentä | kyllä |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Siirtyminen valmiustilaan | kyllä |
| Vetopyörä | kyllä |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Kansainvälinen malli | CR2032 |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412765150 |
|---|---|
| EAN | 7630041106145 |