Digitaalinen työntömitta TESA TWIN-CAL 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G412766150
- Varastotilanne
- 57kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Suuri, selkeäkontrastinen näyttö, numerokorkeus 11 mm. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoon.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittauksiin.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Toteutus
Ilman vetopyörää.
Huomautus
Saatavana pyynnöstä myös sarjana radiolla nro 498921 koko BT.
Rakenne
Suuri, kontrastikas näyttö 11 mm numerokorkeudella. Yli 12000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila, integroitu TLC-liitäntä tiedonsiirtoa varten.
Käyttötiedot
Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittaukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921 koko BT.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismalli työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertatoiminen asetus |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Käyttöaika | 12000 h |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertatoiminen asetus |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Automaattinen poiskytkentä | kyllä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Siirtyminen valmiustilaan | kyllä |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Kansainvälinen malli | CR2032 |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412766150 |
|---|---|
| EAN | 7630041106176 |