Digitaalinen työntömitta HCT Bluetooth®-toiminnolla ja pyöreällä syvyysmitalla 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen työntömitta, jossa Bluetooth® 5.0. Helppolukuinen LCD-näyttö. Erittäin pitkä paristonkesto modernin ja energiatehokkaan mittausjärjestelmän ansiosta. Kädelle miellyttävä pinta. Mittauspinnat ovat erittäin hienosti hiotut.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Huomautus
Yhteensopiva valinnaisen HCT-mobiilisovelluksen (Hoffmann Group Connected tools) kanssa (saatavilla Androidille ja iOS:lle) sekä HCT Windows -sovelluksen kanssa (saatavilla Windowsille). Voidaan käyttää myös Human Interface Device (HID) -tilassa.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Digitaalinen työntömitta sisä-/ulkomittauksiin.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Käytä vain teknisten tietojen mukaisesti.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Vääränlainen käyttö
- Vältä tärinää, nykiviä liikkeitä, ravistelua ja iskuja.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Avaa kotelo vain paristokannen kohdalta pariston vaihtamista varten.
- Älä tee omia muutoksia.
Rakenne
Digitaalinen työntömitta, jossa Bluetooth® 5.0. Helppolukuinen LCD-näyttö. Erittäin pitkä paristonkesto modernin ja energiatehokkaan mittausjärjestelmän ansiosta. Käsiteltävyydeltään miellyttävä pinta. Mittapinnat ovat erittäin hienosti lapatut.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Huomautus
Yhteensopiva valinnaisen HCT-mobiilisovelluksen (Hoffmann Group Connected Tools) kanssa (saatavana Androidille ja iOS:lle) sekä HCT Windows -sovelluksen kanssa (saatavana Windowsille). Voidaan käyttää myös Human Interface Device (HID) -tilassa.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 nro CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Langaton käyttö | HID (Human Interface Device); HCT-mobiilisovellus Androidille; HCT Windows -sovellus |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| DMC/SGTIN-koodi saatavilla | kyllä |
| Sarja | HCT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412792150 |
|---|---|
| EAN | 4062406629465 |