Digitaalinen työntömitta AOS-järjestelmällä ja mm/tuuma-vaihdolla 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Absoluuttiasteikko, nollausta ei tarvita, mikä tekee mittauksesta turvallisempaa ja nopeampaa.
- Pieni virrankulutus (20 000 tuntia jatkuvassa käytössä), pariston ilmaisin.
Mittatulokset näytetään helposti luettavina numeroina (korkeus 9mm). Elektromagneettinen mittausjärjestelmä AOS (Advanced Onsite Sensor) tarjoaa paremman suojan vettä ja pölyä vastaan.
Mm/tuuma-vaihto.
Varustettu peukalorullalla.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi 357.
Lisävarusteet
Paristokotelon kansi nro 412239, koko B.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittalaitteen mittausmenetelmä | elektromagneettinen induktiivinen menetelmä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Käyttöaika | 20 000 h |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,4 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,02 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 9 mm |
| Vetopyörä | kyllä |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412639150 |
|---|---|
| EAN | 4946368667751 |