Digitaalinen työntömitta ABS + tarvikesarja 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sarja, joka koostuu digitaalisesta työntömitasta ja tarvikesarjasta.
- Digitaalinen työntömitta, jossa absoluuttiasteikko; nollausta ei tarvita. Suuri, kontrastikas digitaalinäyttö. Mittapinnat ovat hienohiotut. Vankka metallirunko.
- Tarvikkeet kaikkiin digitaalisiin työntömittoihin. Mahdollistaa mittauksen upotuksista, urista ja reikävälityksistä.
Toimitussisältö
1 kpl tarvikesarja nro 412747 koko 3,5, sisältää:
2 paria mittalisäkkeiden pidikkeitä, lyhyet ja pitkät.
3 paria mittalisäkkeitä mittalevyillä ⌀ 6 mm, ⌀ 10 mm, ⌀ 12,5 mm.
2 paria mittalisäkkeitä mittakartiolla ⌀ 9 mm, 60° ja ⌀ 12 mm, 60°.
1 pari mittalisäkkeitä mittasylinterillä ⌀ 1,5×9 mm.
1 kpl jousijärjestelmä vakioimittausvoimalle.
1 kpl kuusiokoloavain.
1 kpl syvyysmittaussilta 75 mm.
Sisältää tukevan muovilaatikon.
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
1 kpl digitaalinen työntömitta nro 412821 koko 150
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | kertaluonteinen nolla-asennon asetus |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittausarvomuisti | kertaluonteinen nolla-asennon asetus |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Mittauspinta | erittäin hienoksi hiottu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412815150 |
|---|---|
| EAN | 4062406156497 |