Digitaalinen yleissyvyysmitta 600 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Pistojen, urien, kolojen, olakkeiden jne. mittaamiseen. Hienohuuliset mittauspinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498948.
Mittauslisäosat nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Toiminto
IP67: Suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Upotusten, urien, lovien, askelmien ym. mittaamiseen. Hienohuuliset mittapinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498948.
Mittalisäkkeet nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Kestävä kotelo |
| Mittausalue | 0–600 mm |
| Olakkeen pituus | 150 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 12×4 mm |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,03 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G418770600 |
|---|---|
| EAN | 2050001670885 |