Digitaalinen yleissyvyysmitta 300 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Ulotusten, urien, syvennysten, kantojen jne. mittaamiseen. Hienohuuliset mittapinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498948.
Mittaosat nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Toiminta
IP67: Suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Upotusten, urien, lovien, askelmien ym. mittaamiseen. Hienohuuliset mittapinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498948.
Mittalisäkkeet nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Kestävä kotelo |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Olakkeen pituus | 150 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 12×4 mm |
| Pakkaus | Kestävä kotelo |
| Kalibrointi | A2 |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,03 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G418770300 |
|---|---|
| EAN | 2050001670854 |