Digitaalinen syvyysmitta 50 mm 50 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaaliset syvyystyöntömitat absoluuttiasteikolla, nollausta ei tarvita. Erittäin suuri tarkkuus lasiasteikon ansiosta. Elektroniikka sammuu automaattisesti noin 5 minuutin kuluttua ja käynnistyy helposti, kun mittaa liu’utetaan eteenpäin.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | Pajastandardi |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertakäyttöinen asetus |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Olakkeen pituus | 50 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,02 mm |
| Neularei'itystikun pituus | 6 mm |
| Neulanreikätikun ⌀ | 1.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G41876050 |
|---|---|
| EAN | 4045197927682 |