Digitaalinen syvyysmitta 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittaustulos näkyy helposti luettavassa näytössä. Mittapinnat ovat hienoläpättyt.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Lisäsilta nro 418744.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertatasaus |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuumaa |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 16×4 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G418742150 |
|---|---|
| EAN | 4045197770295 |