5-pisteinen työntömitta V-kulma 108° 2–40 mm 2-40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
3- tai 5-teräisten työkalujen mittaukseen.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | 3- ja 5-pisteen työntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Konepajastandardi |
| Kalibrointi | A1 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Virheraja | 0.05 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Konepajastandardi |
| Mittausalue | 2–40 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Asteikkojako | 1/1000 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4178702-40 |
|---|---|
| EAN | 4045197203533 |