Digitaalinen työntömitta terävillä mittaleuoilla ja pyöreällä syvyysmitalla 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-datatiedonsiirtoliitäntä. Kestävä pölyä ja kosteutta vastaan. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet, jotka johtuvat tahattomasta painalluksesta käyttöpainikkeisiin. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton dataliitäntä i-wi. Pölyä ja kosteutta kestävä. REFERENCE-mittajärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet ohjauspainikkeiden tahattoman painamisen seurauksena. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Pajastandardi |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | Pajastandardi |
| Mittausalue | 150 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412773150 |
|---|---|
| EAN | 4059192057206 |