Taskuvesivaaka PICO 1 m 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Täydellinen mittatarkkaan merkintään vaaka-/pystyasennossa. Teräsmittanauha voidaan lukita koteloon ulosvedettynä mittausta varten. Magneetti pohja- ja sivupinnoissa.
Toimitussisältö
Taskuvesivaaka mukaan lukien teräsmittanauha nro 461830 koko 1000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Leveys | 25 mm |
| Pituus | 62 mm |
| Korkeus | 66 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 1 mm/m |
| Sarja | PICO |
| Teräsmittanauhan pituus | 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4674761 |
|---|---|
| EAN | 4007368110095 |