Taskuvesivaaka Electric 70 mm 70 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä alumiinirunko, jossa on kiinteästi valettu libelli vaakamittausta varten.
Erittäin vahva erikoismagneetti varmaan kiinnitykseen metalliesineisiin.
UP-kytkimien ja UP-pistorasioiden nopeaan ja varmaan suoristukseen. Ruuvimeisseliohjauksen aukon avulla asennusosa voidaan säätää kätevästi vesivaa'an ollessa päällä.
Toimitussisältö
Sisältää tukevan vyöpidikkeen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Sarja | Pocket Electric |
| Leveys | 20 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 1 mm/m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G46748470 |
|---|---|
| EAN | 4005069181154 |