Sähköasentajan vesivaaka 400 mm 400 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vaaka- ja pystymittaukseen sekä upotettavien rasioiden etäisyyksien mittaamiseen ja merkitsemiseen.
Muuttuvaväliset merkinnät jopa 4 upotettavalle rasialle. Kätevä mittaaminen ylhäältä päin tarkkaan suunnitellun asteikon ansiosta. Suojakansi keskeytymättömään viivamerkintään. Molemmat libellit näkyvät erinomaisesti myös jyrkässä kulmassa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Pystyvatupassien lukumäärä | 1 |
| Vaakasuorien libellien lukumäärä | 1 |
| Pituus | 400 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 0.5 mm/m |
| Porausreikien väli | 71 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G467413400 |
|---|---|
| EAN | 4010995420741 |