Sähköasentajan vatupassi 430 mm 430 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sähköasentajan vatupassi, jossa liukueste päätykappaleissa. Integroidut merkintäreikää standardoiduin välein koskettimien ja pistorasioiden reikävälien mittaamiseen ja merkitsemiseen yhdellä työvaiheella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Pystyvatupassien lukumäärä | 1 |
| Vaakasuorien libellien lukumäärä | 1 |
| Pituus | 430 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 0.5 mm/m |
| Porausreikien väli | 71 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G467415430 |
|---|---|
| EAN | 4005069161354 |