Itsetasaava ristilaser GCL 2-15
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ristilaser itsetasaavilla laserlinjoilla. Linjojen nopea vaaka- ja pystysuuntaus. Vankka rakenne ja Softgrip-tartuntapinta suojaavat iskuilta. Pöly- ja roiskesuojattu. Lisäksi kaksi pystysuoraa luotipistettä.
Toiminto
IP54: Suojaus joka suunnasta tulevalta roiskuvalta vedeltä ja suojaus sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
3 kpl paristoja nro 081561, koko LR6, monitoimipidike, lasertähtäintaulu ja suojalaukku.
Malli
Kompakti ristilaser itsetasaavilla laserlinjoilla. Linjojen nopea vaaka- ja pystysuuntainen kohdistus. Kestävä rakenne Softgrip-tartuntapinnoilla suojaa iskuilta. Pöly- ja roiskevesisuojattu. Lisäksi kaksi pystysuoraa luotipistettä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ristiviivalaser |
|---|---|
| Laserluokka | 2 |
| Jalustakierre | 1/4 tuumaa; 5/8 tuumaa; 1/4 tuumaa; 5/8 tuumaa; 1/4 tuumaa; 5/8 tuumaa |
| Toimintasäde | 15 m |
| Tasausalue | ±4° |
| Leveys | 55 mm |
| Paino | 490 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen; Paristokäyttöinen; Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 106 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR6 |
| Virheraja | ±0,3 mm/m |
| Laserin väri | punainen |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Pituus | 112 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4684882-15 |
|---|---|
| EAN | 3165140836371 |