Puinen mittatanko, valkoinen/keltainen 2 m 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Millimetrijako ylä- ja alapuolella. Helppolukuinen asteikko. Desimaalit punaisella. Tiiviisti toisiinsa liittyvät korkealaatuisesta pyökkipuusta valmistetut nivelet.
Kaksinkertainen lakkaus – vaihtuu valkoisesta keltaiseen 10 cm välein helpompaa luentaa varten.
Ympäröivät lujat liitoslevyt, karkaistut teräsjouset ja piilorniitit.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taittomitta |
|---|---|
| Normi | EG III |
| Materiaali | pyökki |
| Osioiden lukumäärä | 10 |
| Leveys | 16 mm |
| Pituus | 2 m |
| Paksuus | 3.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4660132 |
|---|---|
| EAN | 4007368091844 |