Puinen taittomitta, keltainen 2 m 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ympäröivät, erittäin lujat nivellevyt karkaistuilla teräsjousilla ja piiloniiteillä.
Kauttaaltaan vaaleankeltainen kastolakkaus.
Asteikko mm:inä ylä- ja alapuolella. Helppolukuinen asteikko. Desimaalit punaisella. Korkealaatuisesta pyökistä valmistetut osat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taittomitta |
|---|---|
| Normi | EG III |
| Materiaali | pyökki |
| Osioiden lukumäärä | 10 |
| Leveys | 16 mm |
| Pituus | 2 m |
| Paksuus | 3.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4660002 |
|---|---|
| EAN | 4005069145125 |