Infrapunalämpömittari T1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Nopea kosketukseton mittaus myös etäisyyksiltä.
- Näyttö: minimi-/maksimiarvot
- Raja-arvovalvonta optisella ja akustisella hälytyksellä.
- Pieni ja helppokäyttöinen, taustavalaistu näyttö.
- Nopea mittaus: 2 mittausta sekunnissa.
Toimitussisältö
Sis. tarkastuspöytäkirja ja 1 paristo nro 081561, koko 6LR61.
Erikoislisävarusteet
Suojakotelo nro 474029.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | I5 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lämpömittari |
| Mittausalue | -30...400 °C |
| Virheraja (0,1–400 °C) | ±1,5 tai ±1,5 % mittausarvosta °C |
| Optiikka | 10 : 1 |
| Virheraja (-30...0 °C) | ±2 tai ±2 % mittausarvosta °C |
| Emissiivisyys säädettävissä | 0.1 - 1 |
| Infrapunaresoluutio | 0.1 °C |
| Leveys | 38 mm |
| Pituus | 75 mm |
| Paino | 200 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 190 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 6LR61 |
| Kalibrointi | I5 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474012T1 |
|---|---|
| EAN | 4029547011689 |