Valaistusvoimakkuuden mittalaite 540
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Valaistusvoimakkuuden mittalaiteTekniset tiedot
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
|---|---|
| Mittausalue | 0–99999 lx |
| Tarkkuus | ±3 % |
| Leveys | 46 mm |
| Pituus | 133 mm |
| Valmistajan merkintä | 540 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 25 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474266540 |
|---|---|
| EAN | 4029547008283 |