Rubiinikuulakärki, pituus 40 mm 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rubiinikuulamittauskärki liitäntäkierteellä M2
Huomautus
Lisää mittauskärkisisäkkeitä muilla mitoilla ja varsiversioilla saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pickup |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Kärjen materiaali | rubiini |
| Paino | 2,04 g |
| Varren ⌀ s | 2 mm |
| Pallo-⌀ d | 4 mm |
| Tehollinen työpituus | 40 mm |
| Varren materiaali | Kovametalli |
| Pituus l | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4942244 |
|---|---|
| EAN | 2050000973505 |