Videoendoskooppi VIPER, sondi ⌀ 2,8 mm 1000 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kevyt, kompakti ja joustavasti käytettävä VIPER-videoendoskooppi. Nopea vaihdettavat sondit eri halkaisijoilla (alkaen 2,2 mm) ja työpituuksilla lisäävät joustavuutta. Pienen painonsa ansiosta VIPER-endoskooppi on erittäin kevyt ja kätevä.
- Valovoimainen 4,3 tuuman näyttö CMOS-kameratekniikalla HD-laatuisiin kuviin.
- Intuitiivinen ja helppo käyttö.
- Pitkät keskeytyksettömät tarkastukset yleisesti saatavilla olevilla akkupaketeilla.
- Nopea tiedonsiirto Micro USB 2.0:n, mini-HDMI-liitännän ja SD-muistikorttipaikan kautta.
- Nopeasti vaihdettavat sondit eri halkaisijoilla ja työpituuksilla.
Toimitussisältö
Verkkolaite, mikro-USB-kaapeli, videokaapeli, 2 kpl litiumioniakkua, SD-muistikortti 8 GB, metallijalusta, kuljetuslaukku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Endoskooppi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 2,8 mm |
| Anturin-⌀ | 2,8 mm |
| Anturin pituus | 1000 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirta; Verkkovirta; Verkkovirta |
| Näytön koko | 4,3 tuumaa |
| Kuvan avautumiskulma | 90 astetta; 90 astetta; 90 astetta |
| Sarja | VIPER |
| Kamerakenno | CMOS |
| Katselusuunta | 0 astetta; 0 astetta; 0 astetta |
| Tarkennusalue | 3–50 mm; 3–50 mm; 3–50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4927911000 |
|---|---|
| EAN | 2050002074347 |