Valoluuppi easyPOCKET
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Luuppitaskulamppu, jossa on diffraktiivis-asfäärinen linssi ja SMD-LED. Valo syttyy, kun suurennuslasi vedetään ulos lasikuituvahvisteisesta muovikotelosta.
Toimitussisältö
Sisältää 2 kpl nappiparistoja nro 081560, koko CR2025.
Rakenne
Kompakti luottokorttikoko.
Malli
Luuppitaskulamppu diffraktiivis-asfäärisellä linssillä ja SMD-LEDillä. Valo syttyy, kun suurennuslasi vedetään ulos lasikuituvahvistetusta muovikotelosta.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl nappiparistoja nro 081560, koko CR2025.
Tekniset tiedot
| Pakkaus | lasikuituvahvisteisesta muovista valmistettu kotelo. |
|---|---|
| Linssityyppi | asfäärinen, diffraktiivinen |
| Valaistus | LED |
| Suurennus (kertaa) | 4 |
| Linssityyppi | asfäärinen, diffraktiivinen |
| Linssin korkeus | 3 mm |
| Linssin pituus | 50 mm |
| Linssin leveys | 45 mm |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Kansainvälinen malli | CR2025 |
| Sarja | easyPocket |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2025 |
| Valaistus | LED |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4908164 |
|---|---|
| EAN | 4048347108108 |