Valoluuppi easyPOCKET
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Eschenbach
- Tuotenumero
- G4908162,5XL
- Varastotilanne
- 25kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suurennuslasitaskulamppu diffraktiivis-asfäärisella linssillä ja SMD-LEDillä. Valo syttyy, kun suurennuslasi vedetään ulos lasikuituvahvistetusta muovikotelosta.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl nappiparistoja nro 081560, koko CR2025.
Rakenne
Suuri linssi ja voidaan käyttää seisovana suurennuslasina integroidun pidikkeen ansiosta.
Malli
Luuppitaskulamppu diffraktiivis-asfäärisellä linssillä ja SMD-LEDillä. Valo syttyy, kun suurennuslasi vedetään ulos lasikuituvahvistetusta muovikotelosta.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl nappiparistoja nro 081560, koko CR2025.
Tekniset tiedot
| Pakkaus | lasikuituvahvisteisesta muovista valmistettu kotelo. |
|---|---|
| Linssityyppi | asfäärinen, diffraktiivinen |
| Valaistus | LED |
| Suurennus (kertaa) | 2,5 |
| Linssityyppi | asfäärinen, diffraktiivinen |
| Linssin korkeus | 3 mm |
| Linssin pituus | 78 mm |
| Linssin leveys | 50 mm |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Kansainvälinen malli | CR2025 |
| Sarja | easyPocket |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2025 |
| Valaistus | LED |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4908162,5XL |
|---|---|
| EAN | 4048347479420 |