Suorakulmainen LED-suurennuslamppu ilman jalustaa 2 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
LED-suurennuslamppu häikäisemättömään ja tasaisesti valaistuun työalueeseen. Vapaasti liikkuva nivelvarsi. Lamppu pysyy missä tahansa asennossa, kun jousi vapautetaan.
- Karkaistu, hiottu ja naarmuuntumaton lasilinssi.
Kääntyvä. - Suorakulmainen suurennuslamppu voimakkaaseen, suureen ja tasaiseen valaistukseen 54 LEDillä. Tehonkulutus vain 12 W, valaistusvoimakkuus 7000 lx, valovirta 970 lm, useampiportaisesti kytkettävissä. LEDien käyttöikä jopa 60000 h.
- Segmenttikytkentä hienoimpien rakenteiden ja vikojen havaitsemiseen. Sovelluksesta riippuen voit valita varjoja muodostavan valon ja täysin varjottoman valon välillä.
- Laaja näkökenttä vääristymättömään näkymään.
Toimitussisältö
Sis. suoja ja ruuvattava muovijalusta.
Lisävarusteet
Pöytäjalusta nro 491660, pöytäpuristin nro 491670.
Huomautus
Valonlähteen voi vaihtaa valmistaja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suurennusvalaisin |
|---|---|
| Suurennus (kertaa) | 1,75 |
| Linssin pituus | 162 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kapasiteetti | 900 mm |
| Paino | 2 kg |
| Pään mitat, leveys | 194 mm |
| Pään mitat, korkeus | 75 mm |
| Pään mitat, pituus | 298 mm |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Valaistus | LED-moduuli |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4915212 |
|---|---|
| EAN | 4013330089412 |